Megoldott

Illegalis hulladek lerakas: szomorú fotel az ovinál

Wekerlen valaki kihelyezte a regi fotelt az utcara, sajnos hetek ota itt van a Corvin körút es az Esze Tamas utca sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Ez tökéletes, köszönjük a visszajelzést.
  • R Istvan hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a probléma, eltűnt a fotel, de nem látom a Bejelentés frissítése opciót, így itt jelzem.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • R Istvan bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét lerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kis Tamás
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Pozsony utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Endresz György utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére