Megoldott

Építési hulladék

2 hete nem képesek a parkolóhelyekről és a járda egy részéről eltakarítani a szemetet maguk után!! A kivitelező céget nem ismerem, de vízvezetéket cseréltek, úgyhogy gyanítom a Fővárosi Vízművek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, II. Rákóczi Ferenc út 123

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ere jártam, ez már megoldódott.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Adonyi Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére