Megoldott

Valami szivárog a Széll Kálmán téren

A Széll Kálmán téren a villamos alagút elôtt valami mindig folyik. Egyre sárgább, egyre zöldebb.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BKK válasza alapján.
  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Ügyszám: 0038/0036807/2016
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (15472)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap kaptuk ezeket a fotókat Bencétől.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ÁNTSZ mit szól hozzá?
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    most látom, hogy duplikát bejelentés, itt a korábbi: https://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/15345/atfolyas-a-bringauton-felfagyas-veszely még jó h én megnéztem, mielőtt bejelentettem volna :)
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    a betonelemek közül a képen is látható résen szivárog ki az öntözővíz, balesetveszélyt (és undort) okozva a kerékpárúton
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére