Megoldott

Hiányzó fedél

Valaki ellopta az elzáró csap fedelét, kérem pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, mehet a megoldottak közé.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ó. Az fel sem tűnt.
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, de a IV. kerületiek közé lett betéve.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kb. jó helyen volt.
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Az app rosszul adta meg a koordinátákat: a hely a Király u. 79-81. alatt, a VI. kerületben.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vadőr utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére