Megoldott

Nem szelektív szemét

Anonim Járókelő

A szelektív hulladékgyűjtő szigetnél hetek óta halmokban áll az itt nem gyűjthető szemét. A kukásautó dec.30-án megállt mellette, a munkások nézegették a halmokat, majd inkább továbbindultak a szemét begyűjtése nélkül.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos innentől kezdve már nem az FKF hatásköre, sajnos az emberek ilyenek...

    Üdv, admin
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerencsére január közepe felé elvitték, de természetesen a szelektív sziget miatt mindig újra összegyűlik egy-két újabb kupac. A kukák környékén a járda és a fű is non-stop tele van üvegszilánkokkal.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott csikktartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Egressy út / Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott franciaágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére