Megoldott

Testvérhegyi út 12., kátyú

1037 Budapest, Testvérbegyi út 12/B házszám előtt egyre mélyülő, keréknyom nagyságú kátyú keletkezett.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján a problémát megoldották.
  • Fehér István hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentett úthiba kijavításra került.
  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fehér István Úr!

    Szeretném tájékoztatni, hogy pénzügyi lehetőségeink függvényében fogunk intézkedni a kátyú javítása érdekében.

    Köszönjük bejelentését!

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A III. ker. Testvérhegyi út Óbuda- Békásmegyer Önkormányzatának tulajdonában és kezelésében van.

    Budapest Közút
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére