Megoldatlan

Illegális szemétlerakó

A III. ker. Dósa utca és Rozgonyi Piroska utca sarkán, az óvodával szemben kb. 40 m hosszú, 4-5 m széles szemétlerakó alakult ki.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Dósa u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rozgonyi Piroska utca (47.57431743, 19.05580310, 13)"-ról "Budapest, Dósa u. 11, 1031 Magyarország (47.5741703, 19.0561562, 16)"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a III. kerület Rozgonyi Piroska út, kerületi
    önkormányzati tulajdonban lévő közterület.
    Az itt illegálisan elhelye
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Emőd István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes Zöldterület

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére