Megoldatlan

Egy kuka nem elég

Vajda Péter utca 99es busz megálloban a kuka mérete nem elég. Az emberek próbálják oda dobni a szemetet de mivel tele van így a földre kerül a szemét. Jó lenne még egy kuka vagy gyakoribb ürítés.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is gyönyörű a környék. Nem értem miért nem lehet több kuka, gyakoribb ürítés
  • P. Attila visszajelzésére vár.

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma nem oldott meg de nem is fog.
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy nagyobb tartály nem áll rendelkezésünkre.
    A helyszínen megállapítottuk, hogy a közelben nincs még egy edény
    felhelyezéséhez alkalmas t...
  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megálló mellett lévő elekrített terület tele van szeméttel
  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeptember 29 komment fent én kommentem szept.30 1 nap alatt ez?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hónapig nem ürítették le, 2-3 hétig így nézett ki, de tegnap már tiszta volt a terület.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • P. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére