Megoldatlan

Közlekedésre alkalmatlanul keskeny járda a Dob utcában

Anonim Járókelő

A képeken a közelmúltban felújított Dob utca látható. A járda annyira keskeny, hogy gyalogosközlekedésre teljesen alkalmatlan, két ember nem fér el egymás mellett. A koncepció tudomásom szerint az volt, hogy egy szintben lesz a járda és az út, ezáltal "megosztják" a gyalogosok és a járművek az egész utat - természetesen a valóság az, hogy a gyalogosok a falhoz lapulva sétálnak, mivel az autók nem tudják összehúzni magukat. A Dob utca a környék egyik legforgalmasabb utcája, a probléma teljesen megoldatlan. Kérdésem: mit lehet tenni ez ügyben? Tudatában vannak-e a problémának és tervezik-e, hogy hamarosan megoldják?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokatörő járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Burkolat helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nyár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére