Megoldott

Szemét

Váci út, Északi vasúti összekötő híd lábánál, sokéves falevél és szemét kupac a part mentén, vagy 50 méteres hosszban.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentő fényképe
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentő fényképe
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    A faleveleket, szemetet szépen eltakarították, a repedéseken feltörő facsemeték/hajtások ott maradtak.
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Ingoványos utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ha elmúlik karácsony

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére