Megoldott

Gelléri Andor Endre utca, útburkolati hiba

1032 Budapest, Gelléri Andor Endre utca 6. szám előtt található útburkolati hiba, kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján a problémát megoldották.
  • Fehér István hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentett úthiba kijavításra került.
  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fehér István Úr!

    A Gelléri Andor Endre utcából bejelentett kátyú javítását is meg fogjuk rendelni, a munka elvégzéséig szintén szíves türelmét szeretnénk kérni.

    Köszönjük jelzését!

    Tisztel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére