Megoldott

Gölöncsér utca, beszakadt útburkolat

1037 Budapest, Gölöncsér utca 2. szám előtti útszakaszon az útburkolat beszakadt, feltehetően víz mosta alá a területet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fehér István hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fehér István Úr!

    Köszönettel megkaptuk bejelentését és egyúttal szeretnénk tájékoztatni, hogy a kátyú javítását megrendeljük, a munka elvégzéséig szíves türelmét szeretnénk kérni.

    Tisztelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére