Válaszra vár

Elhagyott jármű, lejárt műszakival

A XVII.kerület, újlak utca 96-98 szemben, az óvoda kerítésénél áll a fényképen csatolt, 2021-ben lejárt forgalmis Daewoo személygépkocsi.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 94

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Ruby Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a képeket
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tamás!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt pedig nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Ruby Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gépkocsi lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    itt hagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Flamingó köz (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére