Megoldott

Korong utca Róna utca sarok az Uzsoki kórháznál

Anonim Járókelő

A Korong utca Róna utca kereszteződése. Nagy a forgalom: troli, taxi, mentő, galogosforgalom, autók, gyalogos betegforgalom az Uzsoki kórházhoz, autóparkolás. A gyalogátkelőket kijelölő festés régen lekopott, így az autó forgalom nem veszi figyelembe a gyalogosforgalmat. Veszélyes átkelni! Az autók rendszeresen szabálytalanul parkolnak a gyalogos átkelő vonalában, gyakran a járdaszegély íves vonalában.
Azonnali, sürgős intézkedést igényel!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1500)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Róna utca – Korong utca kereszteződé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dől a poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Budapest Közút
    Hősök tere M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére