Megoldott

Madách téri P bringatárolók nincsenek rögzítve

a 7. kerület által korábban kihelyezett és a mostani Madách téri bontási munkálatok során mozgatott P alakú kerékpártárolók az újraaszfaltozás után nem lettek rögzítve
mindegyik mozog, és bár csak kettőt próbáltam, de azokat simán ki tudtam emelni az "aszfaltból"...
ezzel biztonságos lakatolási funkciójukat vesztik, ráadásul könnyedén el is lophatóak

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére