Megoldott

Mindig tele a kuka es mellette nagy szeméthalom

Anonim Járókelő

Maci Játszótérnél lehet hogy érdemes lenne nagyobb kukára cserélni vagy még kettőt elhelyezni. mindig sok a szemét és folyamatosan így néz ki.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, GXQQ+RC Vuk ösvénye kezdőpont

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Pilisi Parkerdőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, a problémát megoldottuk.

    Üdvözlettel:
    Pilisi Parkerdő
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    GXQQ+RC Vuk ösvénye kezdőpont (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: László Katalin
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Vadaskerti utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére