Megoldott

Villanyszekrény letört ajtóval, nyitott belsővel.

A Marczibányi tér/Garas utca sarkán nyitott belsővel tátongó, zúgó villanyszekrény található. A letört ajtaja a doboz tetejére van helyezve.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Marczibányi tér 5

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ideiglenesen javítva.
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Juhász Veronika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kimozdult fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budakeszi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére