Megoldott

Kátyúk a Kiscelli utcában

Több kátyú is található a Kiscelli utca felső szakaszán, melyek közül némelyik már elég mély. Kérem, minél előbb javítsák ki ezeket!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Az olyan bejelentések státuszát, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldottként lettek lezárva, már nem szoktuk átállítani, ha időközben állapotukban változás történt,...
  • G Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét kátyús a Kiscelli utca, a kanyarokban. Jelöltem a térképen.
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyút befoltozták, köszönöm
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tófalvy Péter Úr!

    Szeretném tájékoztatni, hogy amennyiben költségvetési lehetőségeink lehetővé teszik (az idei évben kátyúzás céljára elkülönített források kimerülőben vannak), gondoskodni f...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Kiscelli utca Óbuda- Békásmegyer Önkormányzatának tulajdonában és kezelésében van.

    Budapest Közút
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan balesetveszélyes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kőpor köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú, hibás útjavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Éden utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Péter utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére