Megoldatlan

Információs tábla nem működik

Információs tábla nem működik

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Le Marietta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zavaró sípolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Omlásveszély, lehulló homlokzati törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére