Válaszra vár

Magasra nőtt növényzet veszélyes kihajtás

Főútra kanyarodáskor a magasra nőtt növényzet miatt nem látható a forgalom.Lassan már az érkező buszt sem látni ezzel veszélyes helyzetet idézve elő.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 51

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Zsolt!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Laszlo Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors segítséget a sövényt a mai nap folyamán elkezdték le nyírni
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Laszlo Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A törött ivókút.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére