Válaszra vár

Siralmas állapotban van

FRISSÍTÉS: 2024. 06. 26.

BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza:
"A bejelentett installációt nem Társaságunk helyezte ki a területre."

---------

Sajnos iszonyatosan rossz állapotban van a szív. Kérem hozzák jobb állapotba! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római part 44

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos iszonyatosan rossz állapotban van a szív. Kérem hozzák jobb állapotba! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 26. BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza: "A bejelentett installációt nem Társaságunk helyezte ki a területre." --------- Sajnos iszonyatosan rossz állapotban van a szív. Kérem hozzák jobb á...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    A bejelentett installációt nem Társaságunk helyezte ki a területre, javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKE...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére