Válaszra vár

Elhagyott roller a Szilas-patakban

Tisztelt Illetékes!

A Szilas-patakba valaki beledobott egy rollert, kérem, szedjék ki.
A helyszín a Váci út azon szakasza, ahol a Szilas-patakot vágja keresztbe.

Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Váci út 119/C

Hozzászólások

  • Sarudi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én őszintén nem értem,ha már ott volt, 15 másodpercet kellett volna rááldozni,hogy ez az aksis roller ne a patak vizében ázzon, inkább rászánt 10 percet,hogy feljelentse.
  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: TIER

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Renault Megane kombi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Ford Galaxy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére