Válaszra vár

Egy nagyon graffitis buszmegálló

Ordenáré graffitis buszmegálló! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a buszmegálló újrafestéséről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ihász utca

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utasváró probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bányató utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kritikus állapotú jobboldali sín pályák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bajcsy-Zsilinszky Kórház (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rosszállapotú villamos sín pályák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére