Megoldott

Súlyos környezetszennyezés - kiborult szurok, festék, vegyszer

Kérem, a T. Illetékest, hogy a képen látható környezetszennyezést az előírásoknak megfelelően felszámolni legyen szíves!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez volt a szennyeződés eltávolítása az FKF Zrt részéről. Jól látható, hogy a földbe szivárgó vegyszerrel nem foglalkoztak, a földet nem cserélték ki.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez volt a szennyeződés eltávolítása az FKF Zrt részéről. Jól látható, hogy a földbe szivárgó vegyszerrel nem foglalkoztak, a földet nem cserélték ki.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez volt a szennyeződés eltávolítása az FKF Zrt részéről. Jól látható, hogy a földbe szivárgó vegyszerrel nem foglalkoztak, a földet nem cserélték ki.
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a szennyeződést eltávolították munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    FKF Non...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére