Megoldásra vár

Üres fahely

A Nagysándor József utca 100. előtt van egy üres fahely.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagysándor József u. 100

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    A bejelentett helyszínen közműterheltség miatt nem tudjuk a fát pótolni. A Budapest Közút Zrt.-től megkérjük a fahely leburkolását.

    Tisztelettel: Budapesti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útra hajló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Sósfürdő (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére