Megoldásra vár

Veszélyes szökőkút

A Ferenc téri játszótér mellett van egy nagy kerek emelt szökőkút. Erre a szökőkútra rendszeresen felmásznak gyerekek, sőt van, hogy a szüleik teszik fel rá őket. A szökőkút vízzel borított felszíne algás, mohás, ami miatt nagyon csúszik. Ezt, aki nem ismerős itt, nem tudja. Volt olyan óra amikor négy gyereket láttunk elesni a szökőkúton. Tudom h ez nem rendeltetésszerű használat, de szerintem célszerű lenne jelezni a veszélyt, és/vagy algátlanítani a szökőkút felszínét.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc tér - Közösségi Park

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Ferenc tér - Közösségi park, Ferenc tér 1. vonatkozó bejelentését továbbítottuk, megrendeltünk az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE No
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Öllős Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autók által felszántott terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Timót utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett kerítőkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Köztelek utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére