Válaszra vár

Elütött süni

A 17. kerületben a Csongrád utca 39. előtt az úttesten elütöttek egy sünit és szegény már darabokban van. Kérném, hogy vigyék el a kis testét.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Csongrád u. 39

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Für Evelin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult cica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Munkaterület kibővítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére