Válaszra vár

fedél

Anonim Járókelő

XI. Egér út Dobogó út sarkán egy csatornafedél megsüllyedt
kérem javítsák

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgó víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besülyedt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B. P. Mimi
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vahot utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltömődött víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vak Bottyán utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére