Megoldott

rendezetlen zöldterület

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.24.

Újbuda válasza:
„a bejelentésben szereplő terület Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában és fenntartása alatt áll, így illetékesség hiányában Zöldfelületi Csoportunknak nem áll módjában elvégezni a terület rendezését”

-----

a mellékelt fotón látható, közvetlenül az út melletti gazos terület illetve a ház elött található zöldterület, mindkettő bekarikázva

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 25

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott,köszönjük a munkát!
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "a mellékelt fotón látható, közvetlenül az út melletti gazos terület illetve a ház elött található zöldterület, mindkettő bekarikázva"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.24. Újbuda válasza: „a bejelentésben szereplő terület Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában és fenntartása alatt áll, így illetékesség hi...

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8845. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület. Karolina út és Villányi út találkozásánál található terület problémáj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére