Válaszra vár

leszakadt ág

Ma reggelre, 06.20-ára elfáradt a faág a Balin utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Balin u. 39

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    szúnyogkeltető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltakart tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Gerinc utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó, fásult növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kővirág sor (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére