Válaszra vár

Tier rollerek járdán parkolása

Anonim Járókelő

16. kerületben a Budapesti út 119. - Reál bolt előtt rendszeresen a járda közepén parkolnak a rollerekkel teljesen vagy részében járhatatlanná téve a járdát. Problémát többször jeleztem a 16. kerülti önkormányzatnak, de intézkedés 2023 novembere óta nem történt. Ezt fokozza, hogy a parkoló autók is felállnak a járdára. Babakocsival/kisgyerekkel ezen az útszakaszon kihívás közlekedni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Budapesti út 119

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: TIER

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gödör van a járda alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Gizella tér (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Borotvás utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Újszász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére