Megoldott

Bútorlapok a járdán

Anonim Járókelő

A bútorlapok egy ideje akadályozzák a gyalogosforgalmat. Kérem az illetékes intézkedését.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 28

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján MEGOLDOTT. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Baranyó Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhanyagolt lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört lépcsőfok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Gellért
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére