Válaszra vár

Kiszáradt fák

Az Ond vezér park 2-nél 2 fa is ki van száradva. Kérem az illetékeseket a kivágásukra és ősszel a pótlásukat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 12

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört faág és törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére