Válaszra vár

Növényzet takarja a táblát

FRISSÍTÉS: 2024. 07. 11.

Budapest Közút válasza:
"A jelzett helyszín nincs Társaságunk kezelésében."

---------

A XIX. Ker. Vécsey utca 3-as számnál van a tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 387

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIX. Ker. Vécsey utca 3-as számnál van a tábla."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 07. 11. Budapest Közút válasza: "A jelzett helyszín nincs Társaságunk kezelésében." --------- A XIX. Ker. Vécsey utca 3-as számnál van a tábla."-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sain Mátyás
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére