Megoldott

15 éve ferde, hiányos oszlopsor

Anonim Járókelő

A jelzett helyen a Google Maps által készített összes nagy számú utcakép is mutatja, hogy sosem volt rendezve az oszlopsor állapota. Többször ígérték is, de ez sosem történt meg! Rendkívül igénytelen ilyen formán a megjelenésük is.

Kérem, pótolják és esztétikailag rendezzék az itt lévő oszlopokat.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 30

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm!
    Kiválóan megoldva!
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére