Válaszra vár

A fa benőtte a gyalogos lámpát

Az Árkád sarkán akkorára nőtt a fa, hogy a gyalogos közlekedést akadályozza és egyik oldalról sem látható a tuloldali gyalogos jelző lámpa. Pár ágat le kéne vágni.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Budapest

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Kocsis Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó játszótéri kerítéslécek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére