Válaszra vár

Forgalom lassító Orbánhegyi út - Nárcisz táján

FRISSÍTÉS: 2024.07.15.

A Budapest Közút válasza:
„ Sajnálatosnak tartjuk a bekövetkezett balesetet, ugyanakkor azt gondoljuk, hogy ez nem az út forgalmi rendjéből következő kockázat alapján történt. A kanyar elő van jelezve mindkét irányból, így a sebességkorlátozások betartása esetén ez megelőzhető lennének az ehhez hasonló esetek. Gyanítható, hogy itt jelentős sebesség túllépés történt, ezért ütközött a jármű a kanyartól már viszonylag távol. Sebességméréssel és a sebesség betartatásával kapcsolatosan a rendőrségnek van hatásköre intézkedni.”

-----

Immár másodjára tarolták le az Osztrák ovi melletti korlátot, szerencsére most is éjszaka, nem sérült meg járókelő. Az előző eset úgy fél éve volt...

A balesetet okozó autók lentről érkeztek az Orbánhegyi úton, a kanyar ban kisodródnak a nagy sebesség miazt, majd túlkormányzás miatt ide csapódnak a korlátot letarolva.

A kissé lentebbi szakaszon is száguldanak át s zebrákon, jeleztük tavaly de egy trafipax se volt kint, ott is ovi és egy suli van...

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Orbánhegyi út 37

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. Kerületi Rendőrkapitányság

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Immár másodjára tarolták le az Osztrák ovi melletti korlátot, szerencsére most is éjszaka, nem sérült meg járókelő. Az előző eset úgy fél éve volt... A balesetet okozó autók lentről érkeztek az Orbánhegyi úton, a kanyar ban kisodródnak a nagy sebesség miazt, majd túlkormányzás miatt ide csapódnak a korlátot let...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 148574-es számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Sajnálatosnak tartjuk a bekövetkezett balesetet, ugyanakkor azt gondoljuk, hogy ez nem az út forgalmi rendjéből köv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom, ugyanez a tapasztalatom, a zebrán is csak fogcsikorgarva engednek át...
  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a másik bejelentés a lenti szakaszról, ahol már beindul a rally:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/121759/szaguldozok-az-ovoda-mellett-a-zebra-elott
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott terelőtalp

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Müller András
    Illetékes: Budapest Közút
    Szendi árok (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére