Megoldásra vár

Útfelület elmosódás

Budapest, Saroglya utca murvás szakaszán az esők rendszeresen lemossák az utat a lejjebb eső részekre, aminek következtében a Saroglya utca 22747/1. számú ház előtt folyamatos lerakódás okán, az esővíz az ingatlanra ömlik, majd a ház szuterén részébe. Tetézi a problémát, hogy az útjavítások többnyire egy újabb réteg murvával történik, melynek következtében az útfelület egyre magasabbra kerül. A megoldás, hogy a szóban forgó ingatlanok előtt vissza kell szedni a felületből.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Saroglya u. 19

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy a Saroglya utca érintett szakaszán található úthibák javítását az önkormányzat szerződött partnerétől megrendeltük. A megvalósulásig türelmet kérünk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Horváth Ferdinánd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély gödör az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére