Válaszra vár

Több kátyú

Anonim Járókelő

Több kisebb - nagyobb javítandó mély kátyú van sorban a Vécsey u. 9-13 előtt. Kispest applikációban novemberben bejelentettem már, de senki nem foglalkozik vele.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vécsey u. 9-13

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Jósika utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rengeteg kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére