Válaszra vár

Széttört lábazat a padok alatt

Anonim Járókelő

A Móricz Zsigmond körtéren széttört a pad lábazata. Kérjük javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Móricz Zsigmond körtér

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére