Megoldott

Törött szélű, egyenletlen felületű fedlap

Anonim Járókelő

A Thököly úton a beépítetlen porta előtt a járdán egy törött sarkú, járda szintjétől eltérő fedlap található. A környéken Telekom és Vodafone fedlapok is vannak, nem tudtam azonosítani, hogy vajon melyik szolgáltatóhoz tartozik.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 37

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó cikkely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére