Válaszra vár

Balesetveszély a járdán

Kedves II. kerület!

A Fenyves lejtő 3 cím előtt ahol lakom, az elmúlt években több úthiba is megjelent a járdán.
Eddig tűrhető volt, de az elmúlt hetekben egyre jobban kiáll több ponton is az aszfalt, amiben többen is elbotlottak, mert nehéz észrevenni, köztük a házban lakó 85 éves nagymamám is belebotlott, és mivel ez egy meredek lejtő, könnyű nagyot esni.
Emailt is írtam róla az info@masodikkerulet.hu címre, de valaszt nem kaptam.

Most zöld festékkel le kellett jelölnöm, nehogy további emberek elessenek, kérem mielőbb tegyenek a javítás ügyében, nehogy komolyabb baleset érjen valakit.

Képeket csatolok.

Köszönet!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fenyves lejtő 3

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Lussa Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhanyagolt lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört lépcsőfok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Gellért
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére