Megoldott

Illegális szemétlerakás

A Mechwart lépcső alján egy doboz szemetet hagytak.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 23

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, megoldódott.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére