Megoldásra vár

Fa tuskó

Kérem távolítsák el a tuskót! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 105-109

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    A tuskó kiszedését beütemeztük, a munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/148374/fa-tusko/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belogó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére