Válaszra vár

Törött fatámaszok

FRISSÍTÉS: 2024.06.18.

FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.


-----

A Vérmező út jelzett részén lévő fatámasztékok nagy része már törött, felesleges.

Kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a már feleslegessé vált fatámaszokat!

Pontos helyszín:
47.50647357631043, 19.025212123520916

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Vérmező út 12

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vérmező út jelzett részén lévő fatámasztékok nagy része már törött, felesleges. Kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a már feleslegessé vált fatámaszokat! Pontos helyszín: 47.50647357631043, 19.025212123520916"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.18. FŐKERT válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tart...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A sérült kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Bérc utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére