Megoldásra vár

Ronda, hiányzó burkolat

MÁV Újpest Városkapu vonatállomásnál hiányzik a burkolat. Ronda. Megkérem tisztelettel a Magyar Államvasutakat, hogy pótolja. Koszonom

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest-Városkapu

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 148354 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére