Megoldásra vár

Egy darab nagyon megkopott pad a buszmegállóban

Egy darab nagyon megkopott pad a buszmegállóban! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az újrafestéséről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Legényrózsa utca

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0026788/2024

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00148318

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utasváró probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bányató utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kritikus állapotú jobboldali sín pályák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bajcsy-Zsilinszky Kórház (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rosszállapotú villamos sín pályák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére