Megoldott

Madárbarát medence javaslata

Anonim Járókelő

Sok madár van a környéken. Kéne egy nagyobb méretű vízből kiálló szikla a köztéri szökőkútas medencébe vagy más olyan megoldás, aminek a segítségével a szomjas madarak könnyen tudnának inni a vízből.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, 1165

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes szakmai válasza alapján.
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt. A szökőkút vize uszodatechnikai vegyszerekkel kezelt, ezért nem alkalmas madarak itatására.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínűleg vegyszerezett a víz, nem olyan baj ha nem ebből isznak.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt óriás gesztenye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bökényföldi út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Pilóta utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére