Válaszra vár

Nincs árnyék a megállóban

Anonim Járókelő

A Laky Adolf utcai megállóban nincs ellátva a váró teteje árnyékoló fóliával. Az utasok a járatokat rendszeresen a megállón kívüli fák alatt várják, mert ott hűvösebb van. Kérem cseréljék le a megállóban lévő üvegtetőket árnyékoltra.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Laky Adolf utca

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lekopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a lakkozás a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére