Megerősítésre vár

Eldobált plakátok

Anonim Járókelő

Választási plakátok a bokrok között. Ideje lenne a plakát özöntől a várost megtisztítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 75-87

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    A választásról szóló jogszabályok szerint a pártoknak 30 napja van arra, hogy a közterületről eltávolítsák a plakátokat.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia !
    A választások elmúltával közterületen maradt választási plakátok, matricák és a pártokhoz köthető plakáttartó eltávolíttatása, vagy kampányidőszak alatt megrongált plakát esetén a bejelentésede
    ...
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére